Konkurs Recytatorski – Liceum Etap miejski

On 4 kwietnia, 2018, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Kultura,Liceum, With Możliwość komentowania Konkurs Recytatorski – Liceum Etap miejski została wyłączona

15 marca w Jeleniogórskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje miejskie  63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół średnich z naszego miasta. Wzięło w nim udział trzynaścioro uczniów naszego liceum z klas I, II i III. Uczniowie nasi  odnieśli znaczący  sukces prezentując bardzo dobre wykonania swoich tekstów i piosenek. Nagrodzona została większość uczniów z naszego zespołu:

RECYTACJA:

I miejsce – Aleksandra Nizwald –kl. 3C1

II miejsce – Wiktoria Ostrowska – kl. 1C2

III miejsce – Natalia Kobus – kl. 3C1

Wyróżnienia:

Mikołaj Marciniak (3A2)

Dominika Daniszewska (3C1)

Izabella Kuśnierzewska (2C1)

Karolina Borkowska (1C1)

POEZJA ŚPIEWANA:

Wyróżnienie – Sandra Proracka – kl. 2C2

WYWIEDZIONE ZE SŁOWA:

Wyróżnienie – Karolina Borkowska – kl. 1C1

Do eliminacji rejonowych 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 6 kwietnia W JCK zakwalifikowali się:

RECYTACJA:

Aleksandra Nizwald