Festyn Zespołu Placówek Pozaszkolnych
Kruki i Wrony – nasz zespół muzyczny miał przyjemność otworzyć sobotni festyn Zespołu Placówek Pozaszkolnych w rytm energetycznych przebojów z klasyki polskiego rocka. Koncert, z uwagi na udział niektórych z nas w warsztatach jazzowych, był w nieco okrojonym składzie, ale za to na bis wystąpiły dzieciaki z SP2 – zaprzyjaźnione z naszym zespołem. Zatem sezon plenerowy można uznać za otwarty.


Comments are closed.

