Licealiści z Żeroma – przedszkolakom

On 12 lutego, 2018, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Kultura,Liceum, With Możliwość komentowania Licealiści z Żeroma – przedszkolakom została wyłączona

„Licealiści z  Żeroma Przedszkolakom” – to projekt realizowany przez uczniów  jeleniogórskiego Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 im. Stefana Żeromskiego uczęszczających na zajęcia prawa.

W jego ramach maluchy z Przedszkola Nr 27, popularnie zwanego Okrąglakiem, uczestniczyły w zajęciach „Prawo dla Malucha”. Dzieci poznawały podstawowe zasady zachowania w różnych sytuacjach, uświadamiając sobie, że skrzywdzenie drugiej osoby czy zabranie cudzej rzeczy może mieć przykre konsekwencje.Wiedza była przekazywana maluchom w sposób  odpowiedni do ich wieku, poprzez zabawę i scenki z życia. Dzieci świetnie się bawiły z  zdobytą wiedzę potwierdziły wręczone im, wykonane przez starszych kolegów, odznaki „Małego Prawnika”.

I.Z.