Matura próbna – zmiany w organizacji pracy szkoły

On 21 listopada, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty, With Możliwość komentowania Matura próbna – zmiany w organizacji pracy szkoły została wyłączona

Uczennice i Uczniowie,
od poniedziałku 22.11.2021  w naszej szkole zaczyna się matura próbna. Egzaminy potrwają do czwartku 25.11.2021  i w związku z nimi w godzinach od 9.00 do 11.45 zostały wprowadzone zmiany w przydziale gabinetów (przede wszystkim na drugim pietrze).
Przed lekcjami prosimy o zapoznanie się z nowym planem przydziału gabinetów, który codziennie będziemy umieszczali w gablocie z zastępstwami.
W godzinach, w których trwa egzamin prosimy o opuszczenie drugiego piętra i zachowanie ciszy w pobliżu gabinetów oznaczonych kartką z napisem „MATURA”. To bardzo ważne dla piszących.
W środę, w dniu egzaminu z języków obcych, zostanie zmieniony układ dzwonków na lekcje. Zmiana dotyczy trzech pierwszych lekcji. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie we wtorek w gablocie z zastępstwami.
Liczymy na Was!
Zachowajmy ciszę na korytarzu szkolnym w czasie egzaminów i trzymajmy kciuki za Maturzystów.