Narciarstwo alpejskie

On 9 lutego, 2017, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Sport, With Możliwość komentowania Narciarstwo alpejskie została wyłączona

Sukcesem zakończył się występ naszych narciarzy alpejskich w Międzyszkolnych Mistrzostwach Szkół, które odbyły się 26.01.2017r.na stokach Ski Arena Łysa Góra.

Nasi uczniowie w narciarstwie alpejskim w kategoriach dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Dziewczęta w kategorii szkół gimnazjalnych zajęły  drugie miejsce, gdzie jedyną reprezentantką naszej szkoły była Łucja Domańska.

Skład drużyny: Karolina Kubacka, Paula Domańska, Jędrzej Cieślak, Tomasz Wysocki – narciarstwo alpejskie szkoły ponadgimnazjalne; Łucja Domańska– narciarstwo alpejskie gimnazjum.

Indywidualnie na podium stanęli: Karolina Kubacka III miejsce.

Poza podium znaleźli się Tomasz Wysocki IV miejsce oraz Jędrzej Cieślak VI miejsce.

GRATULUJEMY!!!

A.Janiak