Nie jesteśmy obojętni

On 1 marca, 2022, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Nie jesteśmy obojętni została wyłączona
Nie jesteśmy w Żeromie obojętni
Od wczoraj 28.02.2022 zbieramy w szkole artykuły potrzebne naszym sąsiadom Ukraińcom. Ludziom, którzy wyjechali ze swoich domów w Ukrainie i schronili się przed wojną u nas w Polsce.
 Szkolne Koło Wolontariatu zbiera środki higieny osobistej oraz  podstawowe artykuły, niezbędne do funkcjonowania w nowym miejscu jak: koce, zabawki dla dzieci etc. Wszystkie zebrane  rzeczy zawieziemy w piątek do punktu Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jeleniej Górze.
Dary można zostawić w bibliotece szkolnej (SCI) lub w sali 310.
Informacji o zbiórce chętnie udzielę (Agnieszka Burda-Dobek ) oraz Panie wicedyrektor (gab. 106), tel. (75) 767 76 00, wew. 102.
Nie bądźmy obojętni.
Rada Rodziców  również zaprasza do akcji i przyłącza się do tej prośby.
Agnieszka Burda-Dobek
Plakat : Agnieszka Srokosz „Ukraine 2022”
Foto : Katarzyna Dobrzańska