„Ostatni dzwonek”

On 10 maja, 2018, Posted by , In Aktualności,Liceum,Nauka, With Możliwość komentowania „Ostatni dzwonek” została wyłączona

27 kwietnia zabrzmiał dla uczniów klas maturalnych „Ostatni dzwonek”, uroczysta akademia była zwieńczeniem ich nauki w murach naszej szkoły.

Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia I Liceum Ogólnokształcącego, wysłuchali przemówień przybyłych gości Pana Jerzego Łużniaka zastępcę prezydenta Miasta Jeleniej Góry , Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Dariusza Wojciechowskiego, a także  Pani Dyrektor Małgorzaty Kozińskiej.

Na szczególne wyróżnienie zasługują Ewa Tucholska i Oliwia Majchrowska, które otrzymały    nagrody PRIMUS INTER PARES oraz Magdalena Goetze, Dominika Wasiak i Alicja Lesiów nagrody PRO ARTE, Osobowość artystyczna.

Ewa Tucholska została również stypendystką Rady Rodziców.

Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem i sadzeniem krzewów.

Agnieszka Burda

Zdjęcia: Patryk Biliński