„Ostatni dzwonek” pożegnanie maturzystów

On 19 maja, 2017, Posted by , In Aktualności,Kultura,Liceum, With Możliwość komentowania „Ostatni dzwonek” pożegnanie maturzystów została wyłączona

28 kwietnia zabrzmiał dla uczniów klas maturalnych „ostatni dzwonek”, uroczysta akademia była zwieńczeniem ich nauki w murach naszej szkoły.

Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia I Liceum Ogólnokształcącego, wysłuchali przemówień przybyłych gości Pana wice prezydenta Miasta Jeleniej Góry Piotra Paczóskiego oraz Naczelnika Wydziału Oświaty Pana Pawła Domagały, a także  Pani Dyrektor Małgorzaty Kozińskiej.

Na szczególne wyróżnienie zasługują Bartosz Czyżewski i Jakub Lambrinow, którzy otrzymali    nagrody PRIMUS INTER PARES oraz Wiktoria Pogorzelska i Szymon Stęchły nagrody PRO ARTE.

Wiktoria Pogorzelska została również stypendystką Rady Rodziców.

Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem i sadzeniem krzewów.

dsc_7707

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje Matyldzie Szpili za namalowanie nagród (kartykatury ) dla absolwentów, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu Samorządu.

su