Piotr Jaracz finalistą etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej

On 15 lutego, 2022, Posted by , In Aktualności,Liceum,Olimpiady, With Możliwość komentowania Piotr Jaracz finalistą etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej została wyłączona

5 lutego 2022r. w Obornikach Śląskich odbył się etap okręgowy XLVIII Olimpiady Geograficznej. W konkursie uczestniczyło około 80 uczniów z Dolnego Śląska i województwa opolskiego, a wśród nich reprezentanci naszej szkoły:

Justyna Dudek z kl. 2b

Piotr Jaracz z kl. 3b4

Z radością informujemy, że Piotr Jaracz został finalistą etapu okręgowego XLVIII Olimpiady Geograficznej, zajmując jedenaste miejsce, wśród najlepszych geografów województw dolnośląskiego i opolskiego. Piotr zachowuje także szanse na udział w finale olimpiady. Oficjalne kwalifikacje zostaną ogłoszone na początku marca br.

Serdecznie gratulujemy!

Poniżej kilka zdjęć z uroczystości wręczenia dyplomów i nagród finalistom etapu w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego oraz link do krótkiego materiału filmowego.

20220214_16511320220214_165030