Rejs żaglowcem Pogoria – wolne miejsca

On 3 września, 2019, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Rejs żaglowcem Pogoria – wolne miejsca została wyłączona

UWAGA!!! WIELKA PRZYGODA !!! SPRAWDŹ SIEBIE I ZOSTAŃ WILKIEM MORSKIM

III rejs żaglowcem Pogoria – mamy jeszcze wolne miejsca, informacje poniżej!

termin: 06.12.2019r. – 15.12.2019r.

Koszt udziału w rejsie:  1 900zł

obejmuje przejazd, wyżywienie, opłaty portowe, ubezpieczenie KL i NNW

Wstępne zapisy będą przyjmowane w kolejności zgłoszeń przesyłanych wyłącznie na adres e-mail: pangeo@wp.pl. W temacie wiadomości proszę zapisać „rejs Pogoria 2019”, a w treści wiadomości proszę podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, klasę do której obecnie uczęszczasz.
Ostateczna rezerwacja udziału w rejsie nastąpi po podpisaniu stosownej umowy i opłaceniu pierwszej raty opłaty wpisowej. Dodatkowe wyjaśnienia można uzyskać pod nr telefonu 501 080 630 (tel. prywatny) lub osobiście w sali 315, III p.

przykładowy plan rejsu wraz z podróżą autokarową:

1. piątek – zbiórka i wyjazd z Polski jednego z włoskich portów najczęściej: Genua; Livorno; San Remo.
  2. sobota – przyjazd do celu, ok. godz. 11.00 zaokrętowanie, podział wacht, obowiązków, wstępne inf. i szkolenie bhp / żeglarskie trwające cały dzień z przerwami na posiłki.
  3. Niedziela – rano po śniadaniu cd. Szkolenia i wyjście w morze (około południa).
  4. Żeglowanie trwa 6 dni (niedz. – pt). Trasy rejsów realizuje się w zależności od warunkach nautycznych przy założeniu odwiedzenia i postoju w min. dwóch portach w Zatoce Genueńskiej, na   Lazurowym Wybrzeżu, Elbie lub Korsyce.
  5. Piątek – godziny wieczorne – przybycie do portu zakończenia, czas wolny.
  6. Sobota – rano po śniadaniu sprzątanie (klar) statku. Po obiedzie w oczekiwaniu na odjazd autokaru czas wolny, odjazd około godz. 19 – 20.
  7. Niedziela – powrót do Jeleniej Góry w godzinach popołudniowych / wieczornych.

Grzegorz Lustyk