Świętuj z nami Dzień Pluszowego Misia i podaruj uśmiech dzieciom w szpitalach!

On 3 listopada, 2022, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Świętuj z nami Dzień Pluszowego Misia i podaruj uśmiech dzieciom w szpitalach! została wyłączona

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza do akcji Dzień Pluszowego Misia.

Świętuj z nami Dzień Pluszowego Misia i podaruj uśmiech dzieciom w szpitalach!
Wolontariusze „Fundacji Mam nadzieję”, widząc potrzebę i znaczenie wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, z okazji wypadającego 25 listopada Światowego Dnia Pluszowego Misia rozdają małym pacjentom maskotki i zabawki.

Akcja polega na zbieraniu pluszaków, zabawek i artykułów plastycznych, które potem przekażemy małym pacjentom Ponadregionalnego Centrum Onkologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu oraz Oddziału Kardiologii Dziecięcej z Pododdziałem Kardiochirurgii Dziecięcej i Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.
Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów wszystkie rzeczy muszą być nowe.
Zbiórka u nas  w szkole trwa do 10 listopada (czwartek).
Zapraszamy do akcji 🙂
Pluszaki przynosimy do sali 310 i przekażemy Fundacji Mam Marzenie