Warsztaty Integracyjne LO

On 2 lipca, 2017, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Warsztaty Integracyjne LO została wyłączona

Warsztaty Integracyjne LO – 2017

Uwaga uczniowie pierwszych klas LO!

Już od dwunastu lat początek lipca to czas, kiedy rozpoczynamy przygotowania do wrześniowych Warsztatów Integracyjnych LO. Zaproszenie do udziału w naszej imprezie integracyjnej kierujemy do uczniów, rozpoczynających naukę w pierwszych klasach liceum ogólnokształcącego. Udział wszystkich pierwszoklasistów w programie warsztatów (w tym roku w zmienionej formule) ułatwi Wam start w nowej szkole i sprawi, że pierwszy dzień nauki spędzicie wśród nowopoznanych przyjaciół!

W załącznikach zamieszczonych poniżej, znajdziecie pełną informację nt. warsztatów oraz pozostałe dokumenty umożliwiające udział w Warsztatach Integracyjnych 2017.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam

Grzegorz Lustyk