On 14 czerwca, 2018, Posted by , In Aktualności,Liceum,Nauka,Sukcesy, With Możliwość komentowania Wygraliśmy tegoroczną edycję konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…”! została wyłączona

Nasi uczniowie Ewa Tucholska, Dominika Wasiak, Mikołaj Marciniak i Filip Sikora znaleźli się w gronie zwycięzców 9. edycji konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” i we wrześniu wraz z opiekunem konkursu, Katarzyną Dobrzańską,  wezmą udział w zagranicznym objeździe historycznym.  Nagrodę drugiego stopnia wywalczyły Jagoda Byczko i Alicja Łata.

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z nagrodzonych prac, która jest wyeksponowana przed biblioteka szkolną. Jet to praca autorstwa Ewy i Mikołaja.

Katarzyna Dobrzańska