X Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu

On 9 grudnia, 2022, Posted by , In Aktualności,Sport, With Możliwość komentowania X Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu została wyłączona

Za nami X Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu.

Dzięki uprzejmości władz Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych, zawody odbyły się na krytej pływalni tej uczelni. Nad bezpieczeństwem startujących czuwali ratownicy WOPR, a nad prawidłowym przebiegiem startu pani Anna Lara – Koordynator Wychowania Fizycznego KANS.

Serdecznie dziękujemy panu Marcinowi Michalakowi – Kierownikowi basenu, za udostępnienie obiektu, panu Cezaremu Korbie – Dyrektorowi Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, za oprowadzenie nas po pracowniach: detektywistycznej, radiowej i telewizyjnej, Radzie Rodziców I LO za nagrody.

Głównym organizatorem zawodów była pani Anna Dobruszek, foto – oprawę przygotowała pani Justyna Rosik.

Zdjęcia z zawodów umieszczone są na szkolnym profilu FB zawody, a wyniki klasyfikacji końcowej do pobrania TU: wyniki

Wszystkim startującym gratulujemy i już dziś zapraszamy na kolejną edycję mistrzostw szkoły w pływaniu.