XI Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Biegowym

On 20 marca, 2019, Posted by , In Aktualności,Gimnazjum,Komunikaty,Liceum,Sport,Sukcesy, With Możliwość komentowania XI Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Biegowym została wyłączona

13 marca 2019 odbyły się , już kolejne XI Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Biegowym. Jakuszyce nie zawiodły .Warunki śniegowe w tym roku dopisały ,śniegu mnóstwo i co za tym idzie trasy przygotowane wspaniale. Zawodnicy ścigali się na dystansie 2km (Dolny Dukt). Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymali medale i dyplomy, a pozostali uczestnicy słodkie upominki. Najszybszą biegaczką okazała się Martyna Roman, a najszybszym biegaczem Piotr Zając. Oboje są uczniami III klasy gimnazjum.

Wszystkim zawodnikom należą się wielkie brawa i gratulacje.

Dziękuję Dyrekcji oraz Radzie Rodziców za wsparcie, a paniom Justynie Rutkowskiej i Justynie Rosik za pomoc w organizacji zawodów.

Do zobaczenia za rok!!!

Monika Judka