Rejsowe reminiscencje
VII Żeromski rejs żaglowcem Pogoria zakończył się w marcu. Mamy jeszcze świeże wspomnienia i wrażenia,
ale żeby nic nie umknęło naszej pamięci, nakręciliśmy film dokumentujący wspólną przygodę.
Zapraszamy do obejrzenia filmu „Pogoria 2026 – Rejs I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze”, przygotowanego przez młodzież, pod kierunkiem p. Tomasza Raczyńskiego.
A na kolejny VIII już Żeromski rejs Pogorią już zapraszamy w lutym 2027r.
Ahoj
Grzegorz Lustyk
Comments are closed.
