Pełna miska dla ZWIERZAków ze SCHRONiska

On 2 grudnia, 2019, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Pełna miska dla ZWIERZAków ze SCHRONiska została wyłączona
„Po raz kolejny uczniowie I Liceum im. Stefana Żeromskiego zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i postanowili wesprzeć jeleniogórskie schronisko.
Dzisiejszego dnia 29.11. przedstawiciele naszej szkoły pod opieką pani profesor Agnieszki Burdy przekazali zebraną karmę wraz z akcesoriami schronisku w formie zakończenia akcji zbiórki. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przedsięwzięcie ; dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i uczniom.
Wraz ze zbiórką powstał projekt społeczny uczennic klas I ” Amor_auxilium pomoc miłością” mający na celu pomoc zwierzakom, schronisku i organizowanie prelekcji z najmłodszymi.”
Zachęcam do zapoznania sie z projektem, który ma cel charytatywny :
Wiktoria Paździerska