Julia Skrzypek Finalistką LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

On 17 kwietnia, 2021, Posted by , In Aktualności,Liceum,Nauka,Sukcesy, With Możliwość komentowania Julia Skrzypek Finalistką LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego została wyłączona
Julia Skrzypek Finalistką LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Julia jest dopiero w drugiej klasie liceum, przed nią jeszcze dwa lata nauki do matury, a właśnie dziś dowiedziała się, że maturę z języka polskiego ma zdaną na 100%.
Z dumą informuję, że Julia Skrzypek z klasy 2H zdobyła dzięki wielkiej pracy i wytrwałości tytuł Finalistki Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2020/2021.
Julio! Literatura pokazuje nam człowieka. Podczas przygotowań wiele dowiedziałaś się o sobie, wiele też dowiedziałyśmy się o sobie nawzajem. Pamiętaj, że przygodę z literaturą można zacząć lub nie, ale jeśli się ją rozpocznie, to nie można jej skończyć. Bardzo serdecznie Ci gratuluję ogromnego sukcesu i życzę, aby Twoja przygoda trwała, trwała, trwała….
A wszystkich Uczniów naszej szkoły zachęcam do odbycia takiej samej podróży, jaką odbyła Julia.
Ewelina Wyszyńska