Wielka Paka Dla Dzieciaka

On 25 listopada, 2020, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum, With Możliwość komentowania Wielka Paka Dla Dzieciaka została wyłączona

„Wielka Paka dla Dzieciaka” – to kolejna, XII edycja akcji mikołajkowej organizowanej przez Bursę Szkolną nr 1 w Jeleniej Górze z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, pozostających w trudnej sytuacji materialnej. Nasza szkoła od wielu lat uczestniczy w akcji  zbierając zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze oraz słodycze. Wszystkie ofiarowane dary w postaci uprzednio przygotowanych paczek przez młodzież trafiają do rodzin objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze. W tym roku nie mamy możliwości prowadzenia zbiórki w szkole, ale możemy wesprzeć przekazując kosmetyki, przybory szkolne , słodycze bezpośrednio do Bursy Szkolnej nr 1 przy ul Kilińskiego 5.

paka