XXII Góra Grosza

On 19 listopada, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Wolontariat, With Możliwość komentowania XXII Góra Grosza została wyłączona

To już XXII Góra Grosza, zapraszamy do włączenia się do akcji. Od 19.11.2021 do 18.12.2021

Towarzystwo Nasz Dom po raz kolejny organizuje akcję Góra Grosza, dzięki której pomagamy dzieciom. W sali 310 więcej informacji 🙂

Dzięki zbiórkom w szkołach udało się:

• Ufundować stypendia aby wyrównać szanse edukacyjne.
  • Uzyskać vouchery do sklepów odzieżowych, gdzie dzieci po raz pierwszy mogły samodzielnie zdecydować o zakupie nowych ubrań.
  • Pomóc w zorganizowaniu Warsztatów psychologicznych.

Dzięki Waszemu wsparciu i Waszej dobroczynności.

Zdaniem Towarzystwa Nasz Nowy Dom jest to, co można dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Około 70 tysięcy dzieci przebywających w pieczy zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Agnieszka Burda-Dobek